برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشیفیلم آموزشی

دانلود ردیاب حرفه ای موبایل – ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

دانلود نرم افزار ردیابی موبایل برای روی نقشه

پشتیبانی سایت پارس آپارات https://wa.me/989037785602

با نصب ردیاب حرفه ای موبایل بر روی گوشی خود و شخص مقابل (فرزندان و افراد خانواده) می توانید به صورت نامحسوس و بدون اینکه شخص مقابل متوجه شود محل و موقعیت گوشی رو بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS ردیابی و مکان یابی کنید.این برنامه امکانات خیلی زیادی داره و میتونید از همه این قابلیت ها استفاده کنید.برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

DOWNLOADBOTTON
DOWNLOADBOTTON
دانلود ردیاب حرفه ای موبایل - ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS
دانلود ردیاب حرفه ای موبایل – ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

امکانات فوق العاده برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی بدون نیاز به GPS :

ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS :

 • با استفاده از این برنامه میتونید محل دقیق گوشی فرزندتون رو از راه دور و بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی مورد نظر کنترل کنید.

ردیابی و موقعیت یابی دقیق گوشی از راه دور

ردیابی و موقعیت یابی دقیق گوشی از راه دور :

 • این برنامه بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS محل و موقعیت گوشی فرزندان رو ردیابی و کنترل میکنه و برای شما ارسال میکنه،لذا میتونید از راه دور ردیابی کنید.

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی کاملا مخفی و بدون هیچ ردپایی است

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی کاملا مخفی و بدون هیچ ردپایی است :

 • جهت کنترل مخفی گوشی شما نیاز به برنامه ای دارید که در گوشی فرزندتون کاملا مخفی بشه و کسی از وجود اون باخبر نشه،به همین خاطر برنامه ردیاب حرفه ای گوشی دقیقا این خواسته شما را برآورده میکنه.

ردیابی گوشی به صورت زمان بندی شده

ردیابی گوشی به صورت زمان بندی شده :

 • با استفاده از این برنامه میتونید ردیابی لحظه به لحظه گوشی فرزندان تون رو داشته باشید.به این صورت که میتونید تعین کنید که هر چند دقیقه یکبار محل و موقیت گوشی رو برنامه ردیابی کرده و برای شما ارسال بکنه

ردیابی گوشی حتی بدون سیم کارت یا با تعویض سیم کارت

ردیابی گوشی حتی بدون سیم کارت یا با تعویض سیم کارت :

 • این برنامه ردیابی گوشی رو بدون وابسته بودن به سیم کارت انجام میده،یعنی اگر گوشیتون رو دزدیدن و سیم کارت دیگری هم درونش قرار بدن بازهم میتونید موقعیت دقیق گوشی تون رو بر روی نقشه ببینید.

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی :

 • کار کردن و فعالسازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی بسیار راحت و آسان است.به صورتیکه برای نصب و فعال سازیش کمتر از 5 دقیقه طول میکشه

  فیلم آموزش کامل نصب و راه اندازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی گوشی (حتما این فیلم رو ببینید) 👇👇

برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل روی نقشه,دانلود ردیاب حرفه ای موبایل – ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

همین الان از اینجا برنامه ردیاب گوشی رو دانلود کنید :

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

DOWNLOADBOTTON
DOWNLOADBOTTON

 

بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفیانه موقعیت و مکان گوشی فرزندان رو برای شما عزیزان طراحی کرده ایم تا با خیال آسوده بر گوشی فرزندان و عزیرانتان نظارت داشته باشید.ردیابی و مکان یابی دقیق و کاملا مخفی و نامحسوس گوشی فرزندان و عزیزان شما اصلی ترین وظیفه برنامه ردیاب حرفه ای است.

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق
ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق

سه دلیل اصلی استفاده از ردیاب حرفه ای که ما طراحی کردیم :

ردیابی واقعی گوشی از راه دور:

 • متاسفانه بسیاری از برنامه های ردیابی گوشی موجود در اکثر سایت ها کار نمیکنن یا اصلا کارایی لازم رو ندارند، لذا تیم برنامه نویسی ما برنامه کاملا واقعی برای ردیابی ومکان یابی گوشی Phone tracker طراحی کرده است که صدرصد کارایی دارد و کاملا واقعی است.

ردیابی گوشی بدون نیاز به روشن بودن چی پی اس گوشی:

 • اکثر برنامه های ردیاب برای ردیابی نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی هستند ولی برنامه ردیاب حرفه ای ما بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس گوشی میتونه خیلی دقیق محل و موقعیت گوشی فرزند تون رو کنترل بکنه

ردیابی کاملا مخفی گوشی :

هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

دانلود برنامه کنترل مخفاینه تماس های گوشی،چت های شبکه های اجتماعی تلگرام،لاین و ….- pars spy برنامه کنترل گوشی فرزندان و نظارت بر خانواده برای اندروید

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین:

گوشی و تلفن همراه همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

mobile tracker  gps یک برنامه کنترل والدین است که امکان نظارت و مدیریت گوشی فرزندان و اعضای خانواده را به صورت از راه دور توسط گوشی موبایل یا تبلت شما فراهم می کند. در واقع این برنامه ای است که به پدران و مادران اجازه می دهد تا محل و موقعیت گوشی فرزندان رو از راه دور کنترل و ردیابی بکنند.

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین
برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین

تنها کافیست برنامه mobile tracker را بر روی گوشی اندرویدی خود و فرزندتون نصب کنید و سپس از طریق  برنامه شما میتوانید گوشی ست شده را تنها با داشتن اینترنت و هر زمان و هر مکانی از طریق برنامه ردیابی و کنترل کنید .

ردیابی موقعیت و محل گوشی بدون GPS :

 • Mobile Tracker به شما این امکان می دهد تلفن همراه را بیابید و مکان های رفته را مشاهده کنید.
 • موقعیت GPS هر ساعت با تاریخ، طول جغرافیایی، عرض جغرافیایی و آدرس موقعیت مکانی را بازیابی کنید.
 • شما می توانید فاصله زمانی ارسال موقعیت را از هر 1 دقیقه تا 1 ساعت و یا هر چند ساعت یکبار تنظیم کنید.تا برنامه به صورت خودکار شروع به ردیابی موبایل کند.
 • مشاهده موقعیت GPS در نقشه گوگل
 • اگر GPS غیرفعال باشد، موقعیت را از طریق شبکه تلفن همراه بازیابی کنید.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

DOWNLOADBOTTON
DOWNLOADBOTTON

 

برنامه ردیاب حرفه ای گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.

امتیازها

امتیازها

دانلود ردیاب حرفه ای موبایل - ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

ردیاب حرفه ای موبایل بر روی گوشی خود و شخص مقابل (فرزندان و افراد خانواده) می توانید به صورت نامحسوس و بدون اینکه شخص مقابل متوجه شود محل و موقعیت گوشی رو بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS ردیابی و مکان یابی کنید.این برنامه امکانات خیلی زیادی داره و میتونید از همه این قابلیت ها استفاده کنید.

User Rating: 4.35 ( 1 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی

وب سایت پارس آپارات ارایه دهنده بهترین آموزش ها و نرم افزار های کاربردی برای نظارت گوشی فزرندان و کنترل مخفی گوشی از راه دور برای والدین عزیز است.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

 1. سلام.
  پسرم چندتا دوست جدیدپیداکرده و من خیلی نگرانم که به راه خلاف کشیده نشه کلا میخام مواظبش باشم و ببینم کجا میره و چکار میکنه
  لطفا یه برنامه درست وحسابی برام ارسال کنید
  در مورد هزینش هم مشکلی ندارم
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
توجه مهم : برای بارگزاری سریع سایت و درگاه پرداخت ابتدا ..:v.'p'n:.. تان را قطع کنید،حتما!