برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشیبرنامه های آموزشی اندرویدفیلم آموزشی
موضوعات داغ

راحت ترین برنامه ردیابی نامحسوس موبایل از راه دور – کاملا مخفیانه

دانلود رایگان برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل

پشتیبانی سایت پارس آپارات https://wa.me/989037785602

برنامه ردیابی نامحسوس موبایل از راه دور  برای شما والدین طراحی و بهینه سازی شده است تا به راحتی بتونید به صورت مخفیانه و نامحسوس موقعیت گوشی فرزندتون رو ردیابی و نظارت کنید.

این برنامه پس از نصب بر روی گوشی مورد نظر کاملا مخفی میشه و به صورت نامحسوس و لحظه به لحظه محل و موقعیت گوشی مورد نظر را برای شما ارسال میکند.همچنین این برنامه بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS و فقط با اینترنت گوشی میتونه لوکیشن گوشی رو ردیابی کرده و برای شما ارسال کند.

نرم افزار ردیابی و کنترل مخفی گوشی تلفن همراه موبایل از راه دور,برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی,برنامه ردیابی نامحسوس
نرم افزار ردیابی و کنترل مخفی گوشی تلفن همراه موبایل از راه دور,برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی,برنامه ردیابی نامحسوس

با نصب ردیاب حرفه ای موبایل بر روی گوشی خود و شخص مقابل (فرزندان و افراد خانواده) می توانید به صورت نامحسوس و بدون اینکه شخص مقابل متوجه شود محل و موقعیت گوشی رو بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS ردیابی و مکان یابی کنید.این برنامه امکانات خیلی زیادی داره و میتونید از همه این قابلیت ها استفاده کنید.برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

DOWNLOADBOTTON
DOWNLOADBOTTON

 

دانلود برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل,ردیابی مخفی شماره موبایل روی نقشه
دانلود برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل,ردیابی مخفی شماره موبایل روی نقشه

امروزه نرم افزارهای بسیار زیاد و متنوعی پیرامون نقشه و مسیریابی در دنیا وجود دارد ، اما آنچه که بیش از هر چیزی در این برنامه ها مشهود بوده ، کمک در جهت یافتن مکان یکدیگر می باشد. برنامه ردیابی نامحسوس علاوه بر اینکه خیلی راحت نصب و مخفی میشه امکانات زیادی رو هم در اختیار شما قرار میدهد.

امکانات فوق العاده برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی بدون نیاز به GPS :

ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS :

 • با استفاده از این برنامه میتونید محل دقیق گوشی فرزندتون رو از راه دور و بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی مورد نظر کنترل کنید.

ردیابی و موقعیت یابی دقیق گوشی از راه دور

ردیابی و موقعیت یابی دقیق گوشی از راه دور :

 • این برنامه بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS محل و موقعیت گوشی فرزندان رو ردیابی و کنترل میکنه و برای شما ارسال میکنه،لذا میتونید از راه دور ردیابی کنید.

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی کاملا مخفی و بدون هیچ ردپایی است

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی کاملا مخفی و بدون هیچ ردپایی است :

 • جهت کنترل مخفی گوشی شما نیاز به برنامه ای دارید که در گوشی فرزندتون کاملا مخفی بشه و کسی از وجود اون باخبر نشه،به همین خاطر برنامه ردیاب حرفه ای گوشی دقیقا این خواسته شما را برآورده میکنه.

ردیابی گوشی به صورت زمان بندی شده

ردیابی گوشی به صورت زمان بندی شده :

 • با استفاده از این برنامه میتونید ردیابی لحظه به لحظه گوشی فرزندان تون رو داشته باشید.به این صورت که میتونید تعین کنید که هر چند دقیقه یکبار محل و موقیت گوشی رو برنامه ردیابی کرده و برای شما ارسال بکنه

ردیابی گوشی حتی بدون سیم کارت یا با تعویض سیم کارت

ردیابی گوشی حتی بدون سیم کارت یا با تعویض سیم کارت :

 • این برنامه ردیابی گوشی رو بدون وابسته بودن به سیم کارت انجام میده،یعنی اگر گوشیتون رو دزدیدن و سیم کارت دیگری هم درونش قرار بدن بازهم میتونید موقعیت دقیق گوشی تون رو بر روی نقشه ببینید.

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی :

 • کار کردن و فعالسازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی بسیار راحت و آسان است.به صورتیکه برای نصب و فعال سازیش کمتر از 5 دقیقه طول میکشه

  فیلم آموزش کامل نصب و راه اندازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی گوشی (حتما این فیلم رو ببینید) 👇👇

برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل روی نقشه,دانلود ردیاب حرفه ای موبایل – ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

همین الان از اینجا برنامه ردیاب گوشی رو دانلود کنید :

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

DOWNLOADBOTTON
DOWNLOADBOTTON

 

بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفیانه موقعیت و مکان گوشی فرزندان رو برای شما عزیزان طراحی کرده ایم تا با خیال آسوده بر گوشی فرزندان و عزیرانتان نظارت داشته باشید.ردیابی و مکان یابی دقیق و کاملا مخفی و نامحسوس گوشی فرزندان و عزیزان شما اصلی ترین وظیفه برنامه ردیاب حرفه ای است.

GPS Location Tracker for Android
GPS Location Tracker for Android

سه دلیل اصلی استفاده از ردیاب حرفه ای که ما طراحی کردیم :

ردیابی واقعی گوشی از راه دور:

 • متاسفانه بسیاری از برنامه های ردیابی گوشی موجود در اکثر سایت ها کار نمیکنن یا اصلا کارایی لازم رو ندارند، لذا تیم برنامه نویسی ما برنامه کاملا واقعی برای ردیابی ومکان یابی گوشی Phone tracker طراحی کرده است که صدرصد کارایی دارد و کاملا واقعی است.

ردیابی گوشی بدون نیاز به روشن بودن چی پی اس گوشی:

 • اکثر برنامه های ردیاب برای ردیابی نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی هستند ولی برنامه ردیاب حرفه ای ما بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس گوشی میتونه خیلی دقیق محل و موقعیت گوشی فرزند تون رو کنترل بکنه

ردیابی کاملا مخفی گوشی :

هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

دانلود برنامه کنترل مخفاینه تماس های گوشی،چت های شبکه های اجتماعی تلگرام،لاین و ….- pars spy برنامه کنترل گوشی فرزندان و نظارت بر خانواده برای اندروید

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین:

گوشی و تلفن همراه همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

mobile tracker  gps یک برنامه کنترل والدین است که امکان نظارت و مدیریت گوشی فرزندان و اعضای خانواده را به صورت از راه دور توسط گوشی موبایل یا تبلت شما فراهم می کند. در واقع این برنامه ای است که به پدران و مادران اجازه می دهد تا محل و موقعیت گوشی فرزندان رو از راه دور کنترل و ردیابی بکنند.

 

نرم افزار ردیابی و کنترل مخفی گوشی تلفن همراه موبایل از راه دور,برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی,برنامه ردیابی نامحسوس

تنها کافیست برنامه mobile tracker را بر روی گوشی اندرویدی خود و فرزندتون نصب کنید و سپس از طریق  برنامه شما میتوانید گوشی ست شده را تنها با داشتن اینترنت و هر زمان و هر مکانی از طریق برنامه ردیابی و کنترل کنید .

ردیابی موقعیت و محل گوشی بدون GPS :

 • Mobile Tracker به شما این امکان می دهد تلفن همراه را بیابید و مکان های رفته را مشاهده کنید.
 • موقعیت GPS هر ساعت با تاریخ، طول جغرافیایی، عرض جغرافیایی و آدرس موقعیت مکانی را بازیابی کنید.
 • شما می توانید فاصله زمانی ارسال موقعیت را از هر 1 دقیقه تا 1 ساعت و یا هر چند ساعت یکبار تنظیم کنید.تا برنامه به صورت خودکار شروع به ردیابی موبایل کند.
 • مشاهده موقعیت GPS در نقشه گوگل
 • اگر GPS غیرفعال باشد، موقعیت را از طریق شبکه تلفن همراه بازیابی کنید.

برای دانلود برنامه ردیابی نامحسوس موبایل روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

DOWNLOADBOTTON
DOWNLOADBOTTON

 

برنامه ردیاب حرفه ای گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.

Tracker Spy for Android - APK Download
Tracker Spy for Android APK Download

امتیازها

امتیازها

راحت ترین برنامه ردیابی نامحسوس موبایل از راه دور - کاملا مخفیانه

برنامه ردیابی نامحسوس موبایل از راه دور  برای شما والدین طراحی و بهینه سازی شده است تا به راحتی بتونید به صورت مخفیانه و نامحسوس موقعیت گوشی فرزندتون رو ردیابی و نظارت کنید.

User Rating: 4.5 ( 2 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی

وب سایت پارس آپارات ارایه دهنده بهترین آموزش ها و نرم افزار های کاربردی برای نظارت گوشی فزرندان و کنترل مخفی گوشی از راه دور برای والدین عزیز است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر، فرض کنید به دلیلی بعد از نصب بخواییم این برنامه رو پاک کنیم؟ آیا این برنامه رو میشه از بخش نرم افزار توی تنظیمات پیدا کرد و حذفس کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =

دکمه بازگشت به بالا
توجه مهم : برای بارگزاری سریع سایت و درگاه پرداخت ابتدا ..:v.'p'n:.. تان را قطع کنید،حتما!